FACULTAD
E.T.S. DE INGENIERÍA DE CAMINOS, CANALES Y PUERTOS
156 Investigadores/as
ENRIQUE
ALAMEDA HERNÁNDEZ
Enxeñaría Eléctrica
VÍCTOR PABLO
ALDAYA GARCÍA
Expresión Gráfica da Enxeñaría
FRANCISCO JAVIER
ALEGRE BAYO
Proxectos de Enxeñaría
ÁNGEL GERARDO
ALGUACIL DE LA BLANCA
Física da Terra
FRANCISCO DE ASIS
ÁLVAREZ LLORET
Urbanística e Ordenación do Territorio
FRANCESCO
ANGIOI
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
LAURA
ANTIÑOLO BERMÚDEZ
Tecnoloxías do Medio Ambiente
ANTONIO JESÚS
ARAGÓN BARROSO
Tecnoloxías do Medio Ambiente
MARTA
ARAGÓN MARTÍNEZ
Enxeñaría Hidráulica
ARMANDO
ARVIZU MONTES
Enxeñaría da Construción
MARÍA DEL PILAR
ASTORGA RAMOS
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
ANTONIO DANIEL
AVILÉS REDONDO
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
FERNANDO
AZNAR DOLS
Enxeñaría Eléctrica
ASUNCIÓN
BAQUERIZO AZOFRA
Enxeñaría Hidráulica
ANTONIO JOSÉ
BÁRCENAS LUQUE
Mecánica de Fluidos
MARÍA
BERMÚDEZ PITA
Enxeñaría Hidráulica
ISABEL ARANZAZU
BESTUÉ CARDIEL
Expresión Gráfica da Enxeñaría
ÁLVARO
BLANCA HOYOS
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
RAFAEL
BRAVO PAREJA
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
ANTONIO
BURGOS NÚÑEZ
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
ÓSCAR AARÓN
CABALLERO MARTÍNEZ
Enxeñaría Hidráulica
ANTONIO MANUEL
CALLEJAS ZAFRA
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
FRANCISCO JAVIER
CALVO POYO
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
FRANCISCO JOSÉ
CALVO SOLANA
Enxeñaría Hidráulica
ALEJANDRO LEÓN
CARMONA ZURFLUH
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
ALEJANDRO
CASTILLO LINARES
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
RICARDO ALBEIRO
CASTRO SUÁREZ
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
IRIS DE LA CARIDAD
CEPERO MARTINEZ
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
JOSÉ DEL
CERRO GRAU
Proxectos de Enxeñaría
JUAN
CHIACHIO RUANO
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
MANUEL
CHIACHIO RUANO
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
MARÍA
CLAVERO GILABERT
Enxeñaría Hidráulica
ANTONIO JUAN
COLLADOS LARA
Tecnoloxías do Medio Ambiente
LUCÍA SOLEDAD
COMINO MATEOS
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
JOSÉ MANUEL
CORTÉS CORTÉS
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
EMILIO
DAROCH SALAZAR
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
ROCÍO
DE OÑA LÓPEZ
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
JUAN
DEL ROSAL SALIDO
Enxeñaría Hidráulica
MIGUEL
DEL SOL SÁNCHEZ
Enxeñaría da Construción
FERNANDO
DELGADO RAMOS
Enxeñaría Hidráulica
VERÓNICA
DÍAZ MENDOZA
Tecnoloxías do Medio Ambiente
MANUEL
DÍEZ MINGUITO
Enxeñaría Hidráulica
ANDY
DUARTE TAÑO
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
RACHID
EL HAMDOUNI JENOUI
Enxeñaría do Terreo
MARÍA PAZ
FERNÁNDEZ OLIVERAS
Enxeñaría do Terreo
RAFAEL
GALLEGO SEVILLA
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
LAURA
GARACH MORCILLO
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
CARLOS
GARCÍA BAENA
Mecánica de Fluidos
GUILLERMO
GARCÍA JIMÉNEZ
Enxeñaría do Terreo
ENRIQUE
GARCÍA MACÍAS
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
FRANCISCO JAVIER
GARCÍA MARTÍNEZ
Tecnoloxías do Medio Ambiente
JUAN ANTONIO
GARCÍA MOLINA
Enxeñaría Hidráulica
GEMA MARÍA
GARCÍA TRAVE
Enxeñaría da Construción
GUILLERMO
GARRIDO CAÑETE
Tecnoloxías do Medio Ambiente
JESÚS
GARRIDO MANRIQUE
Enxeñaría do Terreo
MARÍA CONCEPCIÓN
GARRIDO RODRÍGUEZ
Enxeñaría e Infraestruturas dos Transportes
LUISA MARÍA
GIL MARTÍN
Mecánica de Medios Continuos e Teoría de Estructuras
65 Ex-investigadores/as
- ARANGO GONZÁLEZ, JOSÉ RAMÓN 20052009
- ARCO CARMONA, JULIÁN 20232023
- ÁVILA CRUCES, FERNANDO JOSÉ 20192021
- BEAS TORROBA, JESÚS JOSÉ 20192020
- CALVACHE RODRÍGUEZ, GABRIEL 20132013
- CASTILLO MARTÍNEZ, AGUSTÍN 20232023
- DE LA TORRE BAYO, JUAN JESÚS 20232023
- DELGADO OLMOS, ÁNGEL HUMBERTO 20072018
- DÍAZ CAMPOS, ALEJANDRO 20232023
- DÍAZ LÓPEZ, CARMEN 20222022
- DOMINGO ATENCIA, JOSÉ ANTONIO 20212021
- ESPÍN ESTRELLA, ANTONIO 19972017
- ESTÉVEZ TOLEDO, ESPERANZA 20192019
- FERNÁNDEZ RUIZ, MANUEL ALEJANDRO 20182018
- FERNÁNDEZ SALAS, JUAN 20232023
- FERRER MORENO, PEDRO 20182019
- GALLARDO ALTAMIRANO, MANUEL JESÚS 20242024
- GARMENDIA GARCÍA, JUSTO 20122013
- GHASSAB MASHAGBA, MOHAMMADNOUR AHMAD 20232023
- GÓMEZ ORDÓÑEZ, JOSÉ LUIS 20152016